بازرگانی بادام ماهان
خانه / بادام ایرانی / مغز بادام درختی ایرانی به قیمت روز

مغز بادام درختی ایرانی به قیمت روز

مغز بادام درختی شیرین از بهترین نمونه مغز دانه های آجیلی است؛ که با توجه به خواص بسیار زیادی که دارد، متقاضیان آن را به صورت مغز بادام بسته بندی شده و یا فله ای به قیمت روز سفارش می دهند. شهر های مشهد، قزوین، تبریز و سامان از تولید کننده های مغز بادام درختی عمده در ایران به شمار می روند، که طعم مغز آن ها با یکدیگر تفاوت دارد برای مثال مغز بادام تولید شده در مناطق شرقی کشور درصد تلخی بالاتری دارند و این میزان در مغز های مربوط به ناطق غربی کمتر می شود.

امروزه با توجه به تحقیقات به عمل آمده دانشمندان خواص بی شماری را برای مغز بادام برشمده اند و از این جهت به مصرف روزانه ی آن برای کودکان و بزرگسالان پا فشاری می کنند.

مغز بادام درختی و بادام تلخ کوهی انواع مختلف ایرانی و خارجی دارد که هر کدام از نظر شکل ظاهری و قیمت با یکدیگر متفاوتند برای مثال تا قبل از تغییرات شدید نرخ دلار قیمت مغز بادام خارجی از ایرانی پایین تر بود اما الان شرایط تغییر کرده از این جهت همواره به خریداران توصیه می شود تا پیش از اقدام به خرید حتما قیمت روز را استعلام کنند.

انواع مغز بادام درختی

  • مغز بادام مامایی
  • مغز بادام آمریکایی
  • مغز بادام سنگی
  • مغز بادام زرین

مغز بادام درختی مغز بادام درختی

در این میان مغز بادام مامایی بیشترین درصد صادرات مغز بادام از ایران را به خود اختصاص داده است و بیشترین میزان واردات مغز بادام خارجی مربوط به نمونه ی زرین است.

صادرات مغز بادام شیرین درجه یک

از انواع درجه یک مغز بادام شیرین که بازار بسیار خوبی برای صادرات به کشور هندوستان دارد مغز بادام مامایی و بادام درختی پوست نازک است این مغز بادام ایرانی طعمی مطلوب و بی نظیر دارد و نسبت به سایر انواع مغز بادام درختی شیرین قیمت بالاتری هم دارا می باشد .

علاوه بر این ها فراوده  های مختلف بادام انند مغز بادام سفید شده، پودر بادام و نیز خلال بادام از دیگر محصولات صادراتی ایران است که به کشور های حاشیه خلیج فارس و نیز اروپایی صادر می گردد.

منبع: بازار مغز بادام

 

خلال بادام

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محسن صدیقی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129724637
شماره فکس:03434333838
آدرس کانال: mahanalmonds@
پست الکترونیکی: mahanalmond@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش بادام تلخ

فروش بادام تلخ درختی ایرانی

فروش بادام تلخ ایرانی در انواع بادام درختی و بادام کوهی جهت تولید انواع فراورده …